Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

praca w opiece w Minden k. Hanver! / bardzo sympatyczna podopieczna!!! Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: INFORMACJE OGÓLNE: Opieka nad spokojną i miłą panią!  Miejscowość: Minden ( obok Hanoveru ).  STAN PODOPIECZNEJ I ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Podopieczna (78 lat 175 cm 80 kg) ma demencję.  Starsza pani jest bardzo miłą osobą. Do obowiązków opiekunki należy wspieranie podopiecznej przy myciu i ubieraniu, przy wstawaniu z wózka. Dwa razy w tygdoniu podopieczna ma zajęcia z fizjoterapeuta. W domu mieszka mąż podopiecznej, ale jest samodzielny i nie wymaga opieki. Po prostu ze względu na wiek nie może dłużej sam zajmować się żoną.  WRAUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma oddzielny pokój. Jest dostęp do internetu. Czas wolny zagwarantowany przez umowę.  Informacja dodatkowa : Nie stosujemy diet zakazanych w polskich przepisach.   Wymagania: Płeć: kobieta Wiek: dowolny  Poziom znajomości języka dobry Prawo jazdy: obojętne Niepaląca: obojętne Oferujemy: BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PUNKTUALNIE WYPŁACANE WYNAGRODZENIE JUŻ W BIEŻĄCYM MIESIĄCU PRACY – JEDYNA FIRMA W POLSCE BEZPIECZNE I LEGALNE ZATRUDNIENIE UBEZPIECZENIE EKUZ I A1 UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ PEŁNE I REALNE WSPARCIE FIRMY ZWERYFIKOWANE MIEJSCA PRACY Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Szukam osoby do stałego odśnieżania dachu płaskiego
Tak jak w tytule szukam osoby do odśnieżania dachów ,umowa może się przedłużyć o prace związane z koszeniem traw i inne i może to być umowa na stałe.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...