Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Praca od zaraz/ Opieka nad 84-letnią Panią/ przy granicy francuskiej Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Opieka nad 84-letnią Panią/ od zaraz   Miejscowość: Auggen (przy francuskiej granicy) Stan podopiecznej: - porusza się przy lasce bądź balkoniku - nie jest inkontynentna - NIE cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem - anemia - ogólne osłabienie związane z wiekiem   Obowiązki: - pomoc przy przy higienie, toalecie - pomoc przy wstawaniu - pomoc przy przebieraniu się - pomoc w gospodarstwie domowym   Warunki mieszkaniowe: - podopieczny mieszka z partnerem (jest sprawny, nie wymaga opieki, pomaga przy żonie) - dostęp do internetu - TV Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego - doświadczenie w opiece Oferujemy: Wynagrodzenie: 1150 € +do 200 € za zwrot kosztów podróży   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Kontakt pod numerem: +48 89 679 03 20 Godziny pracy biura: pon.-pt. 9:00-17:00 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...