Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Poszukujemy dwóch osób do opieki nad małżeństwem. Praca od 06.10 Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Opieka nad małżeństwem Praca od 06.10   Miejscowość: Ellerstadt ( ok. 20km od Mannheim )   Pan 95 lat Stan podopiecznego: demencja problemy z sercem porusza się na wózku inkontynencja   Pani 90 lat: Stan podopiecznej: inkontynencja demencja porusza się przy balkoniku   Obowiązki: pielęgnacja ciała toaleta pomoc w gospodarstwie domowym dotrzymywanie towarzystwa   Warunki mieszkaniowe: osobny pokój Internet TV             Wymagania: Poszukujemy dwóch osób do opieki nad małżeństwem. Przynajmniej jedna osoba musi posiadać komunikatywną bądź dobrą  znajomością j. niemieckiego Druga osoba powinna mieć podstawową znajomość niem. Doświadczenie w opiece Oferujemy: Wynagrodzenie dla  dwóch osób: 2000 € za miesiąc +  zwrot kosztów podróży Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Kontakt pod numerem: +48 89 679 03 20 Godziny pracy biura: pon.-pt. 9:00-17:00 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...