Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ Nr ref.: /JOBS.pl Praca głównie w domach spokojnej starości, a po uznaniu kwalifikacji zawodowych i przy odpowiedniej znajomości języka niemieckiego także w szpitalach i klinikach na Bawarii Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych, Podawanie posiłków, Wspieranie w czynnościach życia codziennego, Wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur oraz dokumentacja związana z tą czynnością, Kontakty z lekarzem oraz z bliskimi pacjentów. Wymagania: Wykształcenie kierunkowe: dyplom magisterski lub licencjacki pielęgniarstwa, dyplom pielęgniarki   Znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym, Pozytywne nastawienie i chęć podjęcia nowych wyzwań, Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.   Oferujemy: Stabilne miejsce pracy jeszcze przed uznaniem dyplomu, Umowę o pracę na czas nieokreślony, Ubezbieczenie w ramach niemieckiego systemu socjalnego, Pełną pomoc w działaniach związanych z uznaniem dyplomu, Możliwość pracy i jednoczesnej nauki języka niemieckiego – naszym pracownikom gwarantujemy bezpłatny kurs językowy Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz czynnościach administracyjnych związanych ze zmianą zamieszkania Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:  Artifex-Personaldienstleistung GmbH&Co.KG Agnieszka Pusch Weißenburgstr.49 93055 Regensburg agnieszka.pusch@artifex-personal.com www.artifex-personal.com   Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...