Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH NA WYJAZDY ŚWIĄTECZNE Nr ref.: /JOBS.pl POSZUKUJEMY: -pań w wieku do 65 lat -z doświadczeniem w opiece -z dobrym stanem zdrowia -mile widziane prawo jazdy kat b -mile widziane referencje OPIS STANOWISKA: - sprawowanie opieki nad osobami starszymi w domach prywatnych - pomoc w codziennych czynnościach m.in: kąpiel,toaleta - proste prace domowe m.in: sprzątanie, gotowanie, prasowanie - wspólne spędzanie czasu m.in: spacery, gry, zabawy itp. OFERUJEMY LEGALNE DWIE FORMY ZATRUDNIENIA: WARUNKI POLSKIE: - umowa zlecenie - odprowadzanie składek - możliwy fundusz pracy - ciągłość w zatrudnieniu po powrocie ze zlecenia do polski - postojowe na czas urlopu w polsce 300zł WARUNKI NIEMIECKIE: - ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych dak - osoba nabywa prawa jak każdy obywatel niemiec - po 5 latach pracy pracownikowi przysługuje niemiecka emerytura - świadczenia rodzinne - POMAGAMY W ORGANIZOWANIU TRANSPORTU - ZWRACAMY KOSZTY PODRÓŻY - ZAPEWNIAMY OPIEKĘ KOORDYNATORA NA TERNIE NIEMIEC I POLSKI - WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJWIĘKSZYMI FIRMAMI OPIEKUŃCZYMI W NIEMCZECH M.IN: - SENIORCARE24.DE ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWA: www.pracadlaopiekunek24.pl   KONTAKT: osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+zdjęcie) na adres: www.pracadlaopiekunek24 tel: 575 920 651 ( możesz też wysłać sms o terści opieka - ODDZWONIMY )   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .