Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

OPIEKUNKI/OPIEKUNOWIE/DYPLOMOWANE PIELĘGNIARKI Nr ref.: /JOBS.pl LEGALNA PRACY W OPIECE NA TERENIE NIEMIEC-Centrum Językowe Konik24 W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE: > podstawowym > komunikatywnym > dobrym > bardzo dobrym oraz bez języka OPIEKUN/-KA OSÓB STARSZYCH miejsce pracy: teren całych Niemiec termin wyjazdu: od zaraz OFERUJEMY: wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka - od 800 do 1500 euro netto (bez znajomości języka niemieckiego 700 euro netto) legalne zatrudnienie ubezpieczenie Polskie lub Niemieckie opiekę koordynatora na terenie Polski i Niemiec DAK (niemiecka emerytura, Kindergeld) bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie zwrot kosztów podróży bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 euro elastyczność przy wyborze oferty i długości pobytu nie pobieramy od opiekunek żadnych opłat ani prowizji wynagrodzenie płatne w EUR lub PLN - wybiera opiekunka bezwzględną opiekę oraz wsparcie firmy i koordynatorów. Wspieramy naszą kadrę i interweniujemy, gdy zaistnieje taka potrzeba   Współpracujemy z największymi firmami opiekuńczymi w Niemczech m.in. Seniocare 24.de Zgłoszenia prosimy kierować na:   Telefon: 537 076 962 lub wyślij sms o treści : ,,OPIEKA" lub 75/765 75 41   Zachęcamy Wszystkich rzeczowych, uczciwych i rzetelnych kandydatów do nawiązania współpracy z naszą firmą.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...