Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Opiekunka Osób Starszych w domach opieki Nr ref.: /JOBS.pl       Opis stanowiska: •    Przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych z zachowaniem koniecznej profilaktyki •    Pomoc przy uruchamianiu i uaktywnianiu pacjentów •    Prowadzenie opieki i terapii zajęciowej •    Dokumentowanie przeprowadzanych czynności Wymagania: Kierunkowe wykształcenie medyczne Doświadczenie w stacjonarnej opiece (dom opieki, szpital itp.) – warunek konieczny Dobra znajomość języka niemieckiego Własny samochód Zapewniamy: Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich Bezpieczeństwo socjalne i płacę zgodną z taryfą Wynagrodzenie: 9,75 euro brutto/h + 24 euro nieopodatkowanej diety za każdy dzień pracy Dodatki za pracę w święta i w godzinach nocnych Zakwaterowanie Na życzenie wypłata tygodniówek Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj Teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...