Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opiekunka osób starszych Nr ref.: /JOBS.pl Opiekunki na miesiąc do starszej Pani stawka 1100 - 1200 € + PREMIA ŚWIĄTECZNA, Miejsce zlecenia 25980 Westerland Niemcy  Data rozpoczęcia zlecenia - 14-15.12     Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi koordynatorami ,którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.interjob.com.pl Dołącz do grona zadowolonych opiekunek/opiekunów  i aplikuj już teraz.   Do opieki jest podopieczna mieszkająca w domku jednorodzinnym. Podopieczna ma 90 lat, 68 kg. Choruje na inkontynencję. Ma zakłócenia rytmu serca, chorobę krążeniową i niskie ciśnienie krwi. Starsza pani leży głównie w łózku, ale potrafi pójść na toaletę (nosi jednak również pieluszki). W głowie jest zdrowa i ładnie przesypia noce. Sama je. Potrzebuje pomocy przy ubraniu i umyciu. Należy jej pomagać przy wstawaniu i asekrukować przy chodzeniu. Trzeba również robić zakupy, gotować i dbać o dom. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój.   Do obowiązków opiekunki należy: wspólne spędzanie czasu przygotowywanie posiłków ewentualna pomoc  w codziennych czynnościach: ubieranie, higiena itp.   Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego doświadczenie w opiece nad osobami starszymi cechy charakteru jak życzliwość, cierpliwość , empatia są niezbędnym elementem zawodu opiekuna/opiekunki osoby starszej dodatkowym atutem jest posiadanie referencji lub formy listu polecającego od rodzin podopiecznych lub ich samych Oferujemy: legalne zatrudnienie na umowę cywilnoprawną odprowadzenie składek ZUS ,karta EKUZ zarobki  wypłacane w PLN lub EURO zawsze na czas opieka polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec zwrot kosztów podróży 140 Euro , pomoc w organizacji transportu bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego dokładny opis zlecenia,bez ukrywania stanu faktycznego ,czyli stanu zdrowia osoby Podopiecznej oraz warunków zakwaterowania premie świąteczne dodatkowe 250 Euro , premie za polecenie opiekunki 420 PLN ,premie za polecenie naszej firmy klientowi  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: KONTAKT: Opieka Inter Job sp. z o.o. sp.k. ul. M.Skłodowskiej-Curie 7/207 59-300 Lubin tel. 76 846 80 35 , 76 728 64 67 Wyślij SMS o treści OPIEKA , oddzwonimy 603 671 211 osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (CV + zdjęcie) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .