Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Opiekunka osób starszych Niemcy Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Praca od 27.10.2016 Miejscowość Stuttgart Opieki potrzebuje 58-letnia Pani Urszula cierpiąca na leukemię oraz cukrzycę. Do tej pory radziła sobie sama bardzo dobrze. obecnie potrzebuje wsparcia w codziennych obowiązkach oraz przypominania o przyjmowaniu w sposób regularny lekarstw. Podopieczna jest osobą wykształconą, biorącą udział w życiu kulturalnym. Mieszkanie w samym Stuttgarcie (120 m2), dostęp do Internetu. Wymagania: Potrzebna jest opiekunka w dowolnym wieku z prawem jazdy oraz dobrą znajomością języka niemieckiego. Oferujemy: Wynagrodzenie realizowane do końca bieżącego miesiąc Możliwość realizacji zaliczek na poczet wynagrodzenie Premie i bonusy za przepracowany czas oraz polecanie współpracowników Zachowanie przynajmniej minimalnego wynagrodzenia niemieckiego Wysokie składki ZUS, zgodne z wymaganiami prawnymi rozporządzenia ministra pracy Ubezpieczenie na ewentualny transport medyczny, podróż, pomoc przy nieszczęśliwych zajściach Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe na terenie Unii Europejskiej podczas wykonywanej pracy Karta A1 ZUS potwierdzająca Karta EKUZ NFZ Zwrot kosztów podróży Regularne wsparcie firmy oraz pośredników niemieckich Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Tel. +48 12 3130635 / +48 698916196 www.palomapflege24.org Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...