Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

opiekunka/opiekun osób starszych Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Znasz choć trochę język niemiecki i chcesz pracować w opiece? Firma Vital Life24 czeka właśnie na Ciebie . Posiadamy bardzo dużo różnych Stell dla osób z różnym poziomem niemieckiego (począwszy od znajomości języka w stopniu podstawowym, na poziomie zaawansowanym kończąc). Potrzebujemy zarówno opiekunów/opiekunek bez prawa jazdy, jak też osób posiadających ten dokument.   Wymagania: Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli chciałbyś zostać naszym Pracownikiem?: przynajmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego, uczciwości, zaangażowania, cierpliwości, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka Oferujemy: Co możemy Ci zaoferować?: atrakcyjne, wypłacane terminowo wynagrodzenie  w EURO, rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym informacje na temat stanu podopiecznego (oceny dokonuje dyplomowana pielęgniarka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z osobami chorymi, niedołężnymi i starszymi), miłą atmosferę, wsparcie polskojęzycznych koordynatorów w trakcie całego okresu zlecenia (są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku), bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, organizację wyjazdu i powrotu do Polski ( opiekun/ka nie pokrywa kosztów wyjazdu ) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: mailowo lub telefonicznie (89-307-07-62, 730-334-126) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...