Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

opiekunka do pana od 18.11.2016 Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Podopieczny – niewidomy prawie dziewięćdziesięcioletni pan, sprawny fizycznie. Na chwilę obecną podopieczny nie wymaga pomocy w codziennych czynnościach. Zadaniem opiekunki jest prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów i wychodzenie z podopiecznym na spacery. Pan mieszka w domku jednorodzinnym, opiekunka ma do dyspozycji własny pokój.       Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, uczciwość i zaangażowanie, cierpliwość i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka Oferujemy: wynagrodzenie 1000 - 1100 Euro netto (w zależności od znajomości języka) umowę zlecenie, dodatkowe wynagrodzenie za pracę w okresach świątecznych (Boże Narodzenie, Nowy Rok, Święta Wielkiej Nocy) sprawdzoną współpracę z agencjami niemieckimi (wszystkie miejsca zakwaterowania opiekunów oddelegowanych na teren Niemiec są sprawdzone, co daje gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa zatrudnienia) bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego opiekę polskojęzycznych koordynatorów w trakcie całego okresu zlecenia organizację wyjazdu i powrotu do Polski ( opiekunka nie pokrywa kosztów wyjazdu )   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: mailowo lub telefonicznie (89-307-07-62, 730-334-126) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...