Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

opiekunka do dwóch sióstr od 01.12.2016 Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do dwóch sióstr z Oberhausen. Podopieczne to panie w wieku 95 i 93 lat. Mieszkają w domku jednorodzinnym, opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z telewizorem; jest internet. Obie panie są trochę zniedołężniałe, co wynika z ich zaawansowanego wieku. Jedna z nich bardzo słabo widzi, druga ma demencję, ale jest bardzo spokojna i sympatyczna. Podopiecznym trzeba pomóc w myciu i ubieraniu się. Siostry są ze sobą bardzo związane, dobrze ze sobą żyją. Opiekunki bardzo chwalą sobie tę Stellę. Do zadań opiekunki należy:   pomoc w czynnościach higienicznych, ubieraniu i rozbieraniu się, prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, pranie i prasowanie wizyty u lekarza Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, uczciwość i zaangażowanie, cierpliwość i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka, Oferujemy: umowę zlecenie, wynagrodzenie 1300 Euro netto, wypłacane terminowo, premię za pracę w okresie świąteczno-noworocznym, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznych opiekę polskojęzycznych koordynatorów w trakcie całego okresu zlecenia, organizację wyjazdu i powrotu do Polski (opiekunka nie pokrywa żadnych kosztów wyjazdu ) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: telefonicznie (89-307-07-62, 730-334-126) lub mailowo Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...