Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

OPIEKUNKA dla uprzejmej PANI od 08.11 // Würselen / LEKKI KONTRAKT Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Miejsce pracy: Würselen, Niemcy Początek: od 08.11 na 2 mies   OPIS ZADAŃ: Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 160, 50kg, ze względu na wiek pacjentka ma problemy ze wzrokiem, jest mobilna, jednak w głównej mierze porusza się na wózku, nie ma transferu. Z usposobienia podopieczna jest miła, nienarzucająca się. Ma klarowny umysł. Do podopiecznej przyjeżdża Pflegedienst. Pacjentka mieszka w domu, w małym miasteczku. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój oraz INTERNET.   Do zadań PANI opiekunki należy: Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach Aktywowanie Podopiecznej Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku     Wymagania:   Dobra lub komunikatywna języka niemieckiego / warunek konieczny Doświadczenie w opiece Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość   Oferujemy:   Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną Odprowadzane pełne składki ZUS BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO Dodatkowe ubezpieczenie za granicą Opieka Koordynatora na miejscu Stały kontakt z pracownikami Personalservices24   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Prosimy aplikować za pomocą aplikuj teraz Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .