Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

OPIEKUNKA dla miłej PANI od 14.11 w Lappersdorf / WYMAGANE PRAWO JAZDY Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska:   Miejsce pracy: Niemcy, Lappersdorf Początek: od 14.11 na 2 mies   OPIS ZADAŃ: Opieka i wsparcie dla PANI, podopieczna częściowo mobilna, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu i przejściu na wózek inwalidzki. Pani dotychczas samodzielna, w czerwcu przeszła operację wymiany zastawki sercowej. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst rozłożyć leki. W obejściu jest specjalistyczne łóżko oraz Toilettenstuhl. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Pani Opiekunki jest samodzielny pokój z łazienką. Sklepy znajdują się w odległości 500m.   Do zadań pani opiekunki należy: Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach Aktywowanie Podopiecznej Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku   Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny Aktywne prawo jazdy Doświadczenie w opiece Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość   Oferujemy: Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną Odprowadzane pełne składki ZUS BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO Dodatkowe ubezpieczenie za granicą Opieka Koordynatora na miejscu Stały kontakt z pracownikami Personalservices24   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Prosimy aplikować za pomocą aplikuj teraz Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...