Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opiekun osób starszych Nr ref.: /JOBS.pl Opiekuna do starszego Pana stawka 1000 - 1050 Euro Miejsce zlecenia 44651 Herne Niemcy Data rozpoczęcia zlecenia 26 września 2016 r. Poszukujemy Opiekuna z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego. Do opieki jest samotnie mieszkający pan, który choruje na demencję, ma problemy z sercem, inkontynencję oraz jest sparaliżowany. Nosi pieluszki i ma podłączony cewnik. Podopieczny jest spokojny, porusza się na wózku inwalidzkim, dlatego niezbędny jest transfer pacjenta. Opiekun powinnien mu pomagać w codziennych czynnościach i dbać o dom. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, jest Internet. Na zleceniu trzeba być najpóźniej 26.09 (27.09. wyjeżdża zmienniczka) Zainteresowane osoby prosimy o kontakt 76/7286467 Prosimy o kontakt od 8 do 16 Do obowiązków opiekunka należy  wspólne spędzanie czasu podawanie leków przygotowywanie posiłków pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach   Wymagania: podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego doświadczenie w opiece nad osobami starszymi cechy charakteru jak życzliwość, cierpliwość , empatia są niezbędnym elementem zawodu opiekuna/opiekunki osoby starszej dodatkowym atutem jest posiadanie referencji lub formy listu polecającego od rodzin podopiecznych lub ich samych Oferujemy: legalne zatrudnienie na umowę cywilnoprawną odprowadzenie składek ZUS ,karta EKUZ zarobki  wypłacane w PLN lub EURO zawsze na czas opieka polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec zwrot kosztów podróży 120 Euro , pomoc w organizacji transportu bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego dokładny opis zlecenia,bez ukrywania stanu faktycznego ,czyli stanu zdrowia osoby Podopiecznej oraz warunków zakwaterowania premie świąteczne dodatkowe 200 Euro , premie za polecenie opiekunki 420 PLN ,premie za polecenie naszej firmy klientowi  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: KONTAKT: Opieka Inter Job sp. z o.o. sp.k. ul. M.Skłodowskiej-Curie 7/207 59-300 Lubin tel. 76 846 80 35 , 76 728 64 67 Wyślij SMS o treści OPIEKA , oddzwonimy 603 671 211 osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (CV + zdjęcie) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...