Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

opiekun/ka osób starszych (od połowy listopada) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Firma Vital Life24 Sp. z o.o. - agencja zatrudnienia nr rej. 10451 poszukuje na terenie całej Polski osób gotowych do pracy w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych w okresie świąteczno-noworocznym.   Posiadamy bardzo dużo różnych Stell dla osób z różnym poziomem niemieckiego (począwszy od znajomości języka w stopniu podstawowym, na poziomie zaawansowanym kończąc). Potrzebujemy zarówno opiekunów/opiekunek bez prawa jazdy, jak też osób posiadających ten dokument. Wszystkie miejsca pracy i zakwaterowania naszych opiekunów oddelegowanych do pracy na teren Niemiec są sprawdzane przez naszych koordynatorów przed podpisaniem umowy z podopiecznym bądź jego rodziną. Dzięki temu przed wyjazdem otrzymują Państwo zgodne ze stanem faktycznym informacje na temat miejsca, w którym będą Państwo pracować i mieszkać. Równie dokładnie sprawdzamy stan podopiecznego (oceny dokonuje dyplomowana pielęgniarka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z osobami chorymi, niedołężnymi i starszymi). Daje to Państwu pewność uzyskania rzetelnego, zgodnego z prawdą opisu podopiecznego, jego dolegliwości, przyzwyczajeń, wad i zalet. Wymagania: znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym, uczciwości i zaangażowania, cierpliwości i wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka, gotowości do wyjazdu do Niemiec Oferujemy: umowę zlecenie (możliwa również współpraca z osobami posiadającymi własną działalność gospodarczą) atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo, zachęcające premie świąteczne, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, opiekę polskojęzycznych koordynatorów w trakcie całego okresu zlecenia (są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku), organizację wyjazdu i powrotu do Polski ( opiekun/ka nie pokrywa kosztów przejazdu ) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: telefonicznie (89-307-07-62, 730-334-126) lub mailowo Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...