Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

opieka nad samotnie mieszkającym panem! / niedaleko granicy - Lenzen / 1300 euro na rękę!!! Nr ref.: /JOBS.pl Trzy razy dziennie przychodzi pielęgniarka! Trzy razy dziennie przychodzi pielęgniarka! Opis stanowiska: INFORMACJE OGÓLNE: Praca od zaraz w opiece nad samotnym panem! Spokojna miejscowość Lenzen -  między Berlinem a Hamburgiem. STAN PODOPIECZNEGO I ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Podopieczny (86 lat, 170 cm, 67 kg) cierpi na demencję, ma problemy ze wzrokiem.  Poza tym nie ma innych schorzeń. Porusza się przy pomocy balkonika. Podczas dłuższych spacerów korzysta z wózka.  Nie jest wymagany transfer pacjenta.  Obowiązki opiekunki: pomoc podopiecznemu w higienie, ubieraniu, przy spożywaniu posiłków, podawanie kropli do oczu, sprzątanie, gotowanie i czasem robienie zakupów.  Trzy razy dziennie przychodzi pielęgniarka.  WARUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma własny pokój z dostępem do internetu.  Czas wolny zagwarantowany w umowie!  1300 euro netto przy wysokim ZUS-ie!!! Informacja dodatkowa : nie stosujemy diet zakazanych przez polskie przepisy.   Wymagania: Potrzebna opiekunka w wieku 35-60 lat z prawo jazdy i dobrym niemieckim. Oferujemy: BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PUNKTUALNIE WYPŁACANE WYNAGRODZENIE JUŻ W BIEŻĄCYM MIESIĄCU PRACY –  JEDYNA FIRMA W POLSCE BEZPIECZNE I LEGALNE ZATRUDNIENIE UBEZPIECZENIE EKUZ I A1 UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ PEŁNE I REALNE WSPARCIE FIRMY ZWERYFIKOWANE MIEJSCA PRACY Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Tel. +48 123130635 lub 501 941 755 Można również aplikować poprzez stronę internetową: www.palomapflege24.org   (przycisk APLIKUJ) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...