Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

opieka nad samotnie mieszkającą panią! / bez nocnego wstawania! / Tostedt w pobliżu Hamburga Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: INFORMACJE OGÓLNE: Miejscowość: Tostedt (w pobliżu Hamburga) .  Praca od 10.10.  STAN PODOPIECZNEJ I ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Podopieczna (71 lata, 163 cm, 65 kg) jest lewostronnie sparaliżowana w wyniku wylewu. Podopieczna mieszka sama. Starszej pani trzeba pomagać w ubieraniu i rozbieraniu, w higienie, w przechodzeniu z łóżka na wózek (pani współpracuje), w dojściu do toalety. Ponadto obowiązkiem opiekunki jest prowadzenie domu (sprzątanie, gotowanie). Większe zakupy robi córka mieszkająca w tej samej miejscowości. Nie ma nocnego wstawania! WARUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma oddzielny pokój. Jest dostęp do internetu . Czas wolny zagwarantowany.   Informacja dodatkowa:  Nie stosujemy diet zakazanych w polskich przepisach. Wymagania: Potrzebna opiekunka w dowolnym wieku z dobrym niemieckim. Oferujemy: BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PUNKTUALNIE WYPŁACANE WYNAGRODZENIE JUŻ W BIEŻĄCYM MIESIĄCU PRACY – JEDYNA FIRMA W POLSCE BEZPIECZNE I LEGALNE ZATRUDNIENIE UBEZPIECZENIE EKUZ I A1 UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ PEŁNE I REALNE WSPARCIE FIRMY ZWERYFIKOWANE MIEJSCA PRACY Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...