Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

opieka nad panią w Mainz od 22.10 / rewelacyjne warunki!!! Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: INFORMACJE OGÓLNE: Opieka nad panią!  Miejscowość: Mainz ( obokFrankfurtu ).  Praca od 22.10. STAN PODOPIECZNEJ I ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opieki potrzebuje 69-letnia pani (164 cm, 65 kg), która jest po wylewie, w związku z czym nie może mówić, ale wszystko słyszy i rozumie.   Podopieczna porusza się i stara się być samodzielna. Obowiązkiem opiekunki jest przede wszystkim wspieranie podopiecznej przy wstawaniu lub chodzeniu (pod rękę). Opiekunka powinna ją motywować do chodzenia i mówienia (np. czytać z nią książki). Czasem trzeba jej pomagać przy ubieraniu. Przy codziennej higienie trzeba tylko sprawdzać, czy wszystko zrobiła. Potrzebuje pomocy przy prysznicu. W domu mieszka mąż podopiecznej, ale on jest w pełni zdrowy, pracuje (robi zakupy z opiekunką). WRAUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma dla siebie pokój z własną łazienką.    Jest internet na miejscu.  Czas wolny gwarantowany przez umowę. Informacja dodatkowa : Nie stosujemy diet zakazanych w polskich przepisach. Wymagania: Potrzebna opiekunka w wieku od 20 do 45 lat z dobrym niemieckim i prawo jazdy. Oferujemy: BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PUNKTUALNIE WYPŁACANE WYNAGRODZENIE JUŻ W BIEŻĄCYM MIESIĄCU PRACY – JEDYNA FIRMA W POLSCE UBEZPIECZENIE EKUZ I A1 UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ PEŁNE I REALNE WSPARCIE FIRMY ZWERYFIKOWANE MIEJSCA PRACY Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...