Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2019

Opieka nad panią od 29.11 koło Monachium/ PODSTAWOWY NIEMIECKI - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresMaisach
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Opieka nad panią od 29.11 koło Monachium/ PODSTAWOWY NIEMIECKI

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    Podopieczna lat 80, waga 60 kg poszukuje opiekunki. Pani z powodu artrozy ma problemy z chodzeniem, do pomocy jest wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe i winda do podnoszenia pacjentów. Seniorka pomaga przy sobie, ponieważ ręce ma sprawne, trochę się zapomina i cierpi na inkontynecję. Podopieczna potrzebuje pomocy w ubieraniu, higienie ciała i zmianie pieluchomajtek. Czynności te wykonuje sie w łóżku. Pielęgniarki przychodzą i rozkładają leki, a fizjoterapeutka ćwiczy z pacjentką. Seniorka mieszka sama w miejscowości Maisach koło Monachium i potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robieniu zakupów, gotowaniu.

    Na miejscu jest stała opiekunka, która wprowadzi nową osobę. Wyjazd na 4-8 tyg.

    Dla opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu. Jest też rower.

    Wymagania:

    - podstawowa/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego

    - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

    - doświadczenie w opiece nad osobami chorymi, leżącymi
    - referencje

    Oferujemy:

    -umowa na warunkach niemieckich
    -1100-1300 euro miesięcznie netto

    -stawki zależne są od znajomości języka i doświadczenia
    -zwrot kosztów podróży
    -opieka polskiego biura podczas pobytu

    -premia świąteczna

    Prosimy o załączenie do dokumentów następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko opiekuna osób starszych.
    Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica. *
    * wyrażona zgoda jest dobrowolna i jej brak, nie ma wpływu na przeprowadzany proces rekrutacji.​​​​​

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 74 662 24 88 lub 74 640 5253, 74 640 81 80 , 663 010 343

Opiekun oferty : Milena Bytniewska

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii