Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

opieka nad mobilną panią! / piękne Kiel - nad morzem! / bez nocnego wstawania i dźwigania! Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: INFORMACJE OGÓLNE: Opieka nad spokojną i miłą panią!  Miejscowość: Kiel  (niedaleko Hamburga, nad samym morzem!) .  STAN PODOPIECZNEJ I ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Podopieczna (94 lata, 160 cm, 90 kg) cierpi na demencję. Do obowiązków opiekunki należy wspieranie podopiecznej przy myciu i ubieraniu, pójściu do toalety ; sprzątanie, gotwanie, robienie zakupów.  W domu mieszka mąż podopiecznej, ale jest samodzielny i nie wymaga opieki.  Porusza się samodzielnie. Nie ma nocnego wstawania!  Nie trzeba zmieniać pieluch.  WRAUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma oddzielny pokój. Jest dostęp do internetu. Czas wolny zagwarantowany przez umowę.  Informacja dodatkowa : Nie stosujemy diet zakazanych w polskich przepisach.   Wymagania: płeć: kobieta wiek: 20-45 lat poziom niemieckiego: dobry niepaląca: tak Oferujemy: BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PUNKTUALNIE WYPŁACANE WYNAGRODZENIE JUŻ W BIEŻĄCYM MIESIĄCU PRACY – JEDYNA FIRMA W POLSCE BEZPIECZNE I LEGALNE ZATRUDNIENIE UBEZPIECZENIE EKUZ I A1 UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ PEŁNE I REALNE WSPARCIE FIRMY ZWERYFIKOWANE MIEJSCA PRACY Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...