Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

opieka nad bardzo sympatycznym panem w Aalen od 10.10!!! / sprawdzone miejsce! Nr ref.: /JOBS.pl INFORMACJE OGÓLNE: Praca od 10.10. Piękne miasteczko Aalen niedaleko Stuttgartu! STAN PODOPIECZNEGO I OBOWIĄZKI OPIEKUNKI:  Szukamy opiekunki dla starszego pana (72 lata, 80kg, po udarze, lewostronnie sparaliżowany). Potrzebne wsparcie we wszystkich codziennych czynnościach: przy myciu, ubieraniu, przy wstawaniu z łóżka, przy poruszaniu np. podczas spacerów – wózek elektryczny, przygotowywanie posiłków, szykowanie tabletek oraz pilnowanie godzin  przyjmowania, zmiana pampersów, dbanie o porządek w mieszkaniu.   Nie ma jako takiego transferu – podopiecznego trzeba wspierać, ale nie podnosić. Żona podopiecznego, która mieszka z nim w domu, nie potrzebuje opieki - jest zupełnie sprawna i jeszcze czynna zawodowo.  WARUNKI MIESZKANIOWE: Osobny pokój, dostęp do internetu i czas wolny dla opiekunki.   Bardzo sympatyczna rodzina, która traktuje opiekunkę jak członka rodziny!  1500 euro brutto. Informacja dodatkowa : nie stosujemy diet zakazanych w polskich przepisach. Wymagania: Potrzebna opiekunka w dowolnym wieku ze średnim niemieckim. Oferujemy: BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PUNKTUALNIE WYPŁACANE WYNAGRODZENIE JUŻ W BIEŻĄCYM MIESIĄCU PRACY – JEDYNA FIRMA W POLSCE UBEZPIECZENIE EKUZ I A1 UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ PEŁNE I REALNE WSPARCIE FIRMY ZWERYFIKOWANE MIEJSCA PRACY Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...