Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Operator Wózka Widłowego Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Transport towaru przy pomocy wozka widlowego Komisjonowanie towaru Sortowanie towaru Rozladowywanie towaru Wymagania: Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie podstawowym Doświadczenie w pracach na magazynie mile widziane Ukonczony kurs na operatora wozka widlowego plus dokument o tym zaswiadczajacy Precyzyjnosc, dokladnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole Mile widziane prawo jazdy i wlasny samochod Gotowosc do podjecia pracy na dluzszy okres czasu Oferujemy: Umowa o prace na czas nieokreslony Praca w systemie dwuzmianowym Stabilnosc zatrudnienia Pomoc polskiego opiekuna na miejscu pracy Atrakcyjne wynagrodzenie Wymagane zaswiadczenie o ukonczonym kursie na operatora wozka widlowego ( Gabelstaplerschein ) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...