Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Oferta dla Panów/ opieka nad samotnym Panem od 27.09 w Renningen Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska:  Opieka nad 84-letnim Panem Praca od 27.09     Miejscowość: Renningen ( okolice Stuttgart )   Stan podopiecznego : inkontynencja Pan miał operację kręgów szyjnych (sztywny kark) posiada problemy z chodzeniem porusza się  o wózku   Obowiązki: ogólne wsparcie przy higienie, pielęgnacji ciała pomoc w przechodzeniu z łóżka na wózek pomoc w gospodarstwie domowym dotrzymywanie Panu towarzystwa (Pan mieszka sam)     Warunki mieszkaniowe: osobny pokój internet TV         Wymagania:    opiekun z dobrą  znajomość j. niemieckiego doświadczenie w opiece Oferujemy:  Wynagrodzenie: 1200 € za miesiąc +do 200 € zwrot kosztów podróży Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Kontakt pod numerem: +48 89 679 03 20 Godziny pracy biura: pon.-pt. 9:00-17:00 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...