Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Odlewacz, Wytapiacz, Hutnik, Fachowiec lub pomocnik, zakwaterowanie Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Rozdrabnianie wsadu, transport materiałów na miejsce składowania wsadu, ważenie, dozowanie i załadunek materiałów wsadowych ręcznie lub za pomocą urządzeń załadowczych; Granulacja i wywóz żużla spod pieców i kanałów rozlewniczych do miejsca składowania; Obliczanie i korygowanie wsadu; Przygotowywanie i uruchamianie pieców i urządzeń pomocniczych do topienia; Racjonalne prowadzenie procesu technologicznego topienia zgodnie z instrukcją i wg ustalonej technologii, usuwanie zakłóceń w bieżącej pracy żeliwiaków i innych pieców do topienia; Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi i aparaturą kontrolno Pomiarową w prowadzeniu procesu wytapiania, regulowanie dopływu paliwa i powietrza na podstawie wskazań aparatury; Pobieranie próbek metalu do analizy chemicznej i decydowanie na jej podstawie o zakończeniu wytopu; Pobieranie próbek żużla, odprowadzanie i ściąganie żużla z powierzchni metalu, usuwanie z pieców tworzących się narostów; Wykańczanie wytopu przez: świeżenie, odtlenianie, rafinację, modyfikację; Przebijanie lub przypalanie otworu spustowego pieca; Odlewanie metalu bezpośrednio do form lub do kadzi; Dbanie o rytmiczną pracę i ciągłość ruchu pieców, konserwowanie obsługiwanego urządzenia; Organizowanie pracy zapewniającej bezpieczeństwo własne oraz otoczenia, zwłaszcza w trakcie odlewania; Posługiwanie się sprzętem ochrony osobistej i ppoż. oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów ppoż., bhp i ochrony środowiska. Wymagania: Doświadczenie na powyzszym stanowisku Znajomość jezyka niemieckiego mile widziana Gotowość do pracy za granic Umiejętność naprawy, a nie tylko wymiany zepsutych elementów Elastyczność I dyspozycyjność Gotowość do samodzielnej pracy. Prawo jazdy oraz własny środek komunikacji (mile widziany) Oferujemy: Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem, Długofalowe zatrudnienie, Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, Zatrudnienie na niemieckich warunkach, Dobre warunki mieszkaniowe, Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek, Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, Pomoc polskojęzycznego opiekuna, Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk "Aplikuj Teraz" Więcej informacji pod tel.: +49 821 508 539 13 mówimy po polsku! Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...