Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Mocowanie i parkowanie aut na statki Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: - aktualnie poszukujemy chętnych osób  do pracy przy parkowaniu aut na statki. - Jest to praca na długi okres czasu,  również dla kobiet.   Obowiązki: • zjazd autem z promu i na prom, zaparkowanie go we wskazanym miejscu na parkingu • zabezpieczenie samochodu przed i po transporcie morskim (laszowanie) • możliwość pracy dla par chcących razem wyjechać do pracy - warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego u obojga Kandydatów Wymagania:  - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - minimum 1 rok prawo jazdy  - gotowość do pracy zmianowej oraz w soboty - predyspozycje do pracy w zespole Oferujemy: - pracę na niemieckich warunkach  - opłacone wszystkie składki socjalne i emerytalne  - ubezpieczenie zdrowotne  - pomoc koordynatora  - pomoc przy znalezieniu mieszkania( pokoju), miesięczny  koszt  zakwaterowania około 200-250€  - płatny urlop  cv w języku polskim lub niemieckim kopia dowodu osobistego i prawa jazdy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: tel. 091 829 92 22   Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...