Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 12 listopada 2016

MECHATRONIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH (VOLKSWAGEN) - NIEMCY - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

MECHATRONIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH (VOLKSWAGEN) - NIEMCY

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Umowę z niemieckim pracodawcą
    • Zakwaterowanie
    • Ubezpieczenie
    • Stałą opiekę polskiego koordynatora
    • Pomoc w organizacji wyjazdu
    • Transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • Zakres obowiązków:

    • Prace elektryczne i mechaniczne przy samochodach marki Volkswagen
    • Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej
  • Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Prawo jazdy mile widziane
    • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
    • Odpowiedzialność
    • Dokładność
    • Elastyczność
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą "Aplikuj teraz"

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii