Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Komisjonier/Pakowacz Magazynowy Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków:    Komisjonowanie oraz pakowanie towarów Układanie towarów wg zamówienia Realizacja zamówienia wg list oraz na podstawie zamówień Praca przy komputerze na oprogramowaniu w języku niemieckim Praca  zależnie od stanowiska będzie polegać również na korzystaniu  ze  skanera ręcznego Etykietowanie Kontrola jakości Oczekujemy:   Dobrej znajomości języka niemieckiego Niezawodności, umiejętności pracy w zespole oraz starannego wykonywania obowiązków Mile widziane doświadczenie przy komisjonowaniu oraz etykietowaniu Gotowości do pracy zmianowej Wysokiej kultury pracy Mile widziane grupy Mile widziany własny samochód (ze względu na dojazd do pracy z kwatery w kilka osób) Mile widziane doświadczenie na stanowisku komisjoniera lub magazyniera Oferujemy:   Atrakcyjne wynagrodzenie Plus dodatki świąteczne oraz okolicznościowe  Akcja „Pracownik poleca Pracownika“ – 100€ po 4 tyg. zatrudnienia Praca na dwie zmiany 37,5 h/ tydz. – możliwe nadgodziny Możliwość przejęcia przez klienta Pomoc polskiego koordynatora Niemiecka umowa  o prace na czas nieokreślony Niemiecki podatek i ubezpieczenie emerytalno-rentowe i chorobowe Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku   "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...