Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

bardzo lekka oferta pracy w opiece w Ebersberg obok Monachium!!! Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: bardzo lekka oferta w Ebersberg obok Monachium! Praca od 16.11.2016   Do opieki  samotnie mieszkająca 89-letnia, bardzo sympatyczna pani (55 kg). Podopieczna jest jeszcze dość samodzielna , porusza się przy balkoniku.   Zadania opiekunki: sprzątanie, gotowanie, zakupy, wspieranie podopiecznej w lekkich codziennych czynnościach.   Dla opiekunki oddzielny pokój i dostęp do internetu. Wymagania: Potrzebna opiekunka w wieku od 35 do 60 lat ze średnim niemieckim. Oferujemy: BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE   PUNKTUALNIE WYPŁACANE WYNAGRODZENIE JUŻ W BIEŻĄCYM MIESIĄCU PRACY – JEDYNA FIRMA W POLSCE UBEZPIECZENIE EKUZ I A1 UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ PEŁNE I REALNE WSPARCIE FIRMY ZWERYFIKOWANE MIEJSCA PRACY   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...