Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Uczeń / Uczennica do przyuczenia w zawodzie medycznym Nr ref.: /JOBS.pl Życzymy sobie młodych ludzi w wieku od 18 do 25 lat, z doświadczeniem w dziedzinie zawodów socjalnych lub w opiece nad osobami starszymi (np. nad dziadkami), zainteresowanych niemieckim wykształceniem zawodowym w atrakcyjnym otoczeniu, którym jest hanzeatyckie miasto Lubeka nad Morzem Bałtyckim; oddalone o 50 km od Hamburga). Oferujemy: Legalne umowy o pracę lub o praktykę na niemieckich warunkach, w tym świadczenia socjalne Zakwaterowanie przez 6 miesięcy okresu próbnego Wsparcie oraz pomoc integracyjną ze strony polskich kolegów i koleżanek pracujących u nas już od kilku lat Po pomyślnym zaliczeniu okresu próbnego: Miejsce praktycznej nauki zawodu oraz miejsce w szkole do osiągnięcia wykształcenia jako egzaminowany  opiekun/ka osób starszych lub asystent/ka opieki Pensja początkowa przez okres próbny w wysokości max. 1.000,00 euro brutto przy 40 godzinach pracy tygodniowo Przejście w stosunek zatrudnienia, po pomyślnym osiągnięciu wykształcenia i integracji Cieszymy się na Państwa podanie drogą elektroniczną (e-mail) lub pocztową pod: Hanse-Residenz Lübeck GmbH Personalbüro Eschenburgstr. 39 23568 Lübeck – Germany – e-mail: direktion@hanse-residenz.de / www.hanse-residenz.de Tel. (0049) 451-37030 (polskojęzyczna osoba kontaktowa: pani Ewa Lorenc) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...