Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 21 listopada 2016

Szukamy opiekunki do małżeństwa! Od 15.12. Stawka do 1250euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (85HAR1) - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresHarburg
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Szukamy opiekunki do małżeństwa! Od 15.12. Stawka do 1250euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (85HAR1)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • Szukamy  opiekunki dla małżeństwa;  Pani 83-lata(81 kg, 160 cm) i Pan 85-lat (80 kg, 168 cm). Praca w okolicach Harburga. Oferta  od 15.12. 1250 EURO + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!!

  • Schorzenia Pani:

  • -  udar lewostronny (osoba leżąca)
  • -  zaburzenia rytmu serca
  • -  przebyty zawał mięśnia sercowego
  • -  nadciśnienie tętnicze
  • -  inkontynencja (cewnik oraz pieluchy)
  • - demencja (duże problemy z mową, umiarkowane ze słuchem, wzrokiem, orientacją co do czasu, miejsca i osób)
  • - sonda PEG
  • - sporadyczne problemy ze snem

  • Pani miła i sympatyczna. Jest leżąca.   Dostępne jest łóżko medyczne. Potrzebuje pełnej pomocy przy kąpieli, higienie osobistej i czynnościach fizjologicznych.   Potrzebuje pełnego wsparcia  przy jedzeniu i piciu(sonda PEG), przebieraniu, ubieraniu.

  • Schorzenia Pana:

  • -  związane z wiekiem problemy z poruszaniem się (balkonik, wózek inwalidzki)
  • - przebyty zawał
  • - reumatyzm
  • -  sporadyczne problemy ze snem

  • Pan sympatyczny inteligentny.   Porusza się ze wsparciem balkonika lub wózka inwalidzkiego, potrzebuje pomocy  przy wchodzeniu po schodach,. Pomaga przy transferze.Nie ma  inkontyngencji i demencji. Potrzebuje pomocy przy czynnościach higieniczno - sanitarnych, ubieraniu, przebieraniu i przy spożywaniu posiłków.

  • Trzeba zająć się domem (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów itp) i towarzyszyć podczas wizyt  lekarskich.

  • Dostępne pomoce:

  • Dwa łóżka  medyczne, balkonik,wózek inwalidzki.

  • Warunki:

  • Dom jednorodzinny, w małym mieście. Około 20 minut do sklepu na piechotę. W  pokoju jest własna łazienka,   radio i TV. Internet dostępny jest u syna w bezpośrednim sąsiedztwie.

  • Wymagania:

  • - mocno podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Oferujemy:

    • legalne i stabilne warunki zatrudnienia,
    • umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS,
    • pokrycie kosztów wyjazdu,
    • stałe wsparcie koordynatora,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
    • premie i bonusy pracownicze,
    • premie za dni świąteczne.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii