Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Szukamy opiekunki dla 90-latki! Stawka do 1300 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! Od 15.12. (90DON1) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Szukamy opiekunki dla 90-latki (55 kg, 152 cm). W okolicach Donauwörth. Oferta od 15.12. Stawka  do 1300 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! Schorzenia: - problemy z chodzeniem związane z wiekiem - zaburzony rytm serca, nadciśnienie - inkontynencja (mocz) - demencja Pani nie ma problemów z komunikacją ani orientacją. Wymaga pomocy przy kąpieli, higienie, przebieraniu, asekuracji przy chodzeniu, pomocy przy wstawaniu. Nie ma problemów ze snem. Jest sympatyczna, ma poczucie humoru, wdzięczna za pomoc. Poza tym, należy zająć się domem - gotować, prać, prasować. Dostępne pomoce: krzesło toaletowe, balkonik, wózek inwalidzki. Warunki: Dom wielorodzinny w małym mieście, 40 min. piechotą do sklepu, w pokoju opiekunki TV, radio. W domu mieszka również córka. Wymagania: - dobra znajomość języka niemieckiego Oferujemy: legalne i stabilne warunki zatrudnienia, umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS, pokrycie kosztów wyjazdu, stałe wsparcie koordynatora, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, premie i bonusy pracownicze, premie za dni świąteczne. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...