Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Szukamy opiekunki dla 85-latka!!! Oferta od 01.12. Stawka do 1100 euro + PREMIE ŚWIĄTECZNA!!! (85NOR2) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Szukamy opiekunki dla 86-latka (80 kg, 170 cm) - praca w okolicach Nordlingen, od 01.12. Stawka do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! Schorzenia: - po udarze prawostronnym, - inkontynencja, - problemy z mową, - słaby wzrok, słuch (ma aparat słuchowy, okulary). Chodzi samodzielnie, po schodach wchodzi ze wsparciem, nie potrzebuje pomocy przy transferze. Myje się sam. Ma problemy ze snem. Jest wrażliwy, skromny, lekko choleryczny. Terapie: fizjoterapia, logopeda. Należy zająć się domem - zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, przygotowanie leków. Warunki: dom jednorodzinny na wsi. W pokoju opiekunki dostęp do internetu, radio.   Wymagania: - mocno podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy kat. B Oferujemy: legalne i stabilne warunki zatrudnienia, umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS, pokrycie kosztów wyjazdu, stałe wsparcie koordynatora, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, premie i bonusy pracownicze, premie za dni świąteczne. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .