Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 21 listopada 2016

Szukamy opiekunka dla 91-latki! Od 15.12. Stawka do 1300 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (91NOR1) - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresNördlingen
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Szukamy opiekunka dla 91-latki! Od 15.12. Stawka do 1300 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (91NOR1)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • Szukamy opiekunki dla 91-latki (60 kg, 160 cm) Oferta od 15.12. Praca w okolicy Nördlingen. Stawka do 1300 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!!

  • Schorzenia:

  • - po złamaniu szyjki stawu biodrowego (chodzi o balkoniku)
  • - problemy ze słuchem i ze wzrokiem (ma aparat słuchowy, nosi okulary)
  • - lekka inkontynencja moczu (wkładki)
  • - miewa problemy ze snem (środki nasenne wg. potrzeb)

  • Raczej nie ma problemów z orientacją. Wchodzi po schodach ze wsparciem. Dostępne pomoce: balkonik, wózek inwalidzki. Pomaga w transferze. Trzeba pilnować, aby pani odpowiednio dużo piła (zapomina o tym). Potrzebuje pomocy przy higienie, kąpieli (2 x w tygodniu), przebieraniu, jedzeniu i piciu. Należy też zajmować się domem

  • Pani nie jest bardzo rozmowna, ale ma dużo zainteresowań (spacery, czytanie, audiobooki, filmy przyrodnicze).

  • Warunki: pani mieszka sama na parterze domu wielorodzinnego na wsi. Na piętrze mieszka syn (pracuje i często nie ma go w domu). Ma samochód, z którego opiekunka mogłaby korzystać (po dogadaniu szczegółów z synem).

  • W pokoju opiekunki jest TV, dostęp do internetu.

  • Wymagania:

  • - dobra znajomość języka niemieckiego

  • - prawo jazdy kat. B

  • Oferujemy:

    • legalne i stabilne warunki zatrudnienia,
    • umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS,
    • pokrycie kosztów wyjazdu,
    • stałe wsparcie koordynatora,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
    • premie i bonusy pracownicze,
    • premie za dni świąteczne.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii