Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Szukamy opiekunka dla 91-latki! Od 15.12. Stawka do 1300 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (91NOR1) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Szukamy opiekunki dla 91-latki (60 kg, 160 cm) Oferta od 15.12. Praca w okolicy Nördlingen. Stawka do 1300 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! Schorzenia: - po złamaniu szyjki stawu biodrowego (chodzi o balkoniku) - problemy ze słuchem i ze wzrokiem (ma aparat słuchowy, nosi okulary) - lekka inkontynencja moczu (wkładki) - miewa problemy ze snem (środki nasenne wg. potrzeb) Raczej nie ma problemów z orientacją. Wchodzi po schodach ze wsparciem. Dostępne pomoce: balkonik, wózek inwalidzki. Pomaga w transferze. Trzeba pilnować, aby pani odpowiednio dużo piła (zapomina o tym). Potrzebuje pomocy przy higienie, kąpieli (2 x w tygodniu), przebieraniu, jedzeniu i piciu. Należy też zajmować się domem Pani nie jest bardzo rozmowna, ale ma dużo zainteresowań (spacery, czytanie, audiobooki, filmy przyrodnicze). Warunki: pani mieszka sama na parterze domu wielorodzinnego na wsi. Na piętrze mieszka syn (pracuje i często nie ma go w domu). Ma samochód, z którego opiekunka mogłaby korzystać (po dogadaniu szczegółów z synem). W pokoju opiekunki jest TV, dostęp do internetu. Wymagania: - dobra znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy kat. B Oferujemy: legalne i stabilne warunki zatrudnienia, umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS, pokrycie kosztów wyjazdu, stałe wsparcie koordynatora, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, premie i bonusy pracownicze, premie za dni świąteczne. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...