Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Szukamy opiekunka dla 86-latki! Oferta od 10.11. PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (86NOR2) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Szukamy Opiekunki dla mieszkającej z mężem i synem 86-latki (50 kg, 155 cm). Okolice Nördlingen. Oferta od 10.11. PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! Oferta dla osób, które nie znają języka niemieckiego! Schorzenia: - problemy z chodzeniem (pani chodzi , ale ze wsparciem), - po udarze lewostronnym, - początkowa demencja, czasami problemy z orientacją, - inkontynencja (pieluchy), - osteoporoza, - problemy z mową i wzrokiem. Dostępne pomoce: łóżko medyczne, wózek inwalidzki, balkonik Wymaga pomocy przy transferze, kąpieli,przebieraniu, jedzeniu i piciu (ma problemy z połykaniem). Nie ma problemów ze snem. Należy też zająć się domem (zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie). Jej mąż jest samodzielny, nie wymaga opieki. Warunki: Dom wielorodzinny, 20 min. do sklepu. Jest dostęp do internetu, ale trzeba mieć własny komputer. Pokój dla opiekunki z tarasem. Wymagania: - oferta dla osób, które nie znają języka niemieckiego Oferujemy: legalne i stabilne warunki zatrudnienia, umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS, pokrycie kosztów wyjazdu, stałe wsparcie koordynatora, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, premie i bonusy pracownicze, premie za dni świąteczne. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...