Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Sympatyczne sprawdzone małżeństwo poszukuje opiekunki – 1150 € - niem. ubezp. Nr ref.: /JOBS.pl Sympatyczne sprawdzone małżeństwo poszukuje opiekunki – 1150 € - niem. ubezp. Miejsce pracy: Niemcy , Mühlacker 75417 - nr oferty: 13   Termin wyjazdu: od 19.11.2016   Wynagrodzenie: 1150 euro     Ogólny opis: Do opieki Pani, lat 88 oraz pan w wieku 91 lat. Dziadek chodzi, potrzebna mu jest pomoc przy ubieraniu się oraz wejściu pod prysznic. Babcia natomiast cały czas porusza isę na wózku inwalidzkim, robi kilka kroków., nie trzeba jej dźwigać. Seniorka nosi także pampersy. Dwa razy w ciągu dnia przychodzi pielęgniarka aby zmienić opatrunki seniorce. Kąpiel rano i wieczorem również należą do obowiązków pielęgniarki. W łazience jest specjalne krzesło do toalety dla babci. Zakupy robi Pani z zewnątrz. Gotuje się typowo niemieckie posiłki-babcia podpowiada i pomaga przy gotowaniu, jest bardzo pomocna. Dziadek jest dosyć wymagający. Seniorzy są bardzo sympatyczni.   Zakres obowiązków:   -prowadzenie domu,   -zakupy,   -pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,   -wspólne aktywne spędzanie czasu. Wymagania:   kobieta (wiek 30 lat do 60 lat) język niemiecki na poziomie komunikatywnym doświadczenie w opiece mile widziane referencje mile widziane prawo jazdy niepaląca ZAPEWNIAMY: * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie (niemiecka emerytura , kindergeld) * Podwójne diety i premie na Święta * Zwrot kosztów podróży * Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski * Postojowe w wysokości 300 zł przy drugim wyjeżdzie   Tylko u nas masz do wyboru dwie formy zatrudnienia:   UBEZPIECZENIE POLSKIE: - Umowa zlecenie - Odprowadzanie składek do Polskiego ZUS - Ciągłość ubezpieczenia po powrocie ze zlecenia do Polski   UBEZPIECZENIE NIEMIECKIE: - Polska umowa zlecenie - Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych  - Po 5 latach pracy, pracownikowi przysługuje niemiecka emerytura - Świadczenia rodzinne np: kindergeld 184€ na jedno dziecko - pomagamy załatwić formalności Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: tel: 575 920 651 ( możesz też wysłać sms o terści opieka - ODDZWONIMY ) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...