Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Stolarz Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków: Produkcja mebli Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej Montaż mebli i wyposażenia sklepów Produkcja i montaż schodów Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na rynku niemieckim będzie dodatkowym atutem Samochód i prawo jazdy mile widziane   Zapewniamy: Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich Zarobki w granicach od 1700 do 2100 euro netto miesięcznie Bezpieczeństwo socjalne Pomoc w znalezieniu kwater Dodatki świąteczne i urlopowe Na życzenie wypłata tygodniówek Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CVna adres praca@dremo.com lub za pomocą "Aplikuj Teraz" Więcej informacji pod Tel. Niemcy 0049 351 8977526 Tel. Polska 0048 32 7466222 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...