Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 3 lipca 2017

Pracownik produkcji - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik produkcji

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • pakowanie artykułów spożywczych

    • ważenie i kontrola jakości produktów

    • praca przy taśmie produkcyjnej

    • etykietowanie produktów

    • obsługa maszyn produkcyjnych

    • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
  • Wymagania:

    • podstawowa znajomość języka niemieckiego

    • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym

    • sprawność fizyczna

    • umiejętność pracy w zespole

    • mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej

  • Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie!

    • zakwaterowanie

    • możliwość zatrudnienia również dla par!

    • możliwość długoterminowej współpracy

    • umowę o pracę na warunkach niemieckich

    • opiekę koordynatora

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii