Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Pracownik produkcji Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: pakowanie artykułów spożywczych ważenie i kontrola jakości produktów praca przy taśmie produkcyjnej etykietowanie produktów obsługa maszyn produkcyjnych utrzymywanie stanowiska pracy w czystości   Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym sprawność fizyczna umiejętność pracy w zespole mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej   Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie! zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę  możliwość zatrudnienia również dla par! możliwość długoterminowej współpracy umowę o pracę na warunkach niemieckich opiekę koordynatora     Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)' Kontakt: Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...