PRACOWNIK FIZYCZNY / PRACOWNIK PRODUKCJI - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

PRACOWNIK FIZYCZNY / PRACOWNIK PRODUKCJI

Nr ref.: /JOBS.pl

  • O F E R T A    O G R A N I C Z O N A !

    + + +  PRACA DLA KOBIET, MĘŻCZYZN ORAZ PAR   + + +

    OPIS STANOWISKA:

    • Prace przy linii produkcyjnej
    • M.in. pakowanie / komisjonowanie / zbieranie zamówień
    • Pakowanie produktów
    • Kontrola jakości
    • Dostosowanie się do panujących zasad bhp
    • Prace w branżach motoryzacyjnej/ usługowej/ żywnościowej/ metalowej/ kosmetycznej, logistycznej etc.

    WYMAGANIA:

    • Zaangażowanie i lojalność
    • Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
    • Doświadczenie zawodowe - mile widziane
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziana znajomość j. Niemieckiego/ j. Angielskiego (nie warunek)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziany własny środek transportu ( auto)

     OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    • Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec
    • Wsparcie polskiego koordynatora
    • Konkurencyjne wynagrodzenie zawsze na czas /  €
    • Liczne premie i bonusy
    • Ubezpieczenie
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Firmę BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)".Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe.Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą APLIKUJ TERAZ

Tel.: +48 662288757

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii