Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Poszukujemy Opiekunek do osób starszych w Niemczech - 1500 euro Nr ref.: /JOBS.pl ZOSTAŃ OPIEKUNKĄ NIEMIECKICH SENIORÓW (oferty ze znajomością języka i bez znajomości języka niemieckiego)   Miejsce pracy: Niemcy - dostępne rożne rejony   Termin wyjazdu:: do uzgodnienia na 1, 2, 3, 4 miesiące                          praca w systemie zmianowym.   WYNAGRODZENIE : UZALEŻNIONE OD STOPNIA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO I WARUNKÓW PRACY (od 800€ do 1500€)   W CHWILI OBECNEJ OFERUJEMY BEZPŁATNE KURSY JĘZYKOWE !!!   POSZUKUJEMY -PAŃ W WIEKU DO 65 LAT -Z DOŚWIADCZENIEM W OPIECE (akceptujemy doświadczenie  w rodzinie) -MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY    OPIS STANOWISKA: - SPRAWOWANIE OPIEKI NAD OSOBAMI STARSZYMI W DOMACH PRYWATNYCH    - POMOC W CODZIENNYCH CZYNNOŚCIACH M.IN: KĄPIEL,TOALETA   - PROSTE PRACE DOMOWE M.IN: SPRZĄTANIE, GOTOWANIE, PRANIE, PRASOWANIE   - WSPÓLNE SPĘDZANIE CZASU Z PODOPIECZNYMI M.IN: WSPÓLNE SPACERY, GRY, ZABAWY, WIZYTY U LEKARZA,   OFERUJEMY LEGALNE DWIE FORMY ZATRUDNIENIA:   WARUNKI POLSKIE: - UMOWA ZLECENIE - ODPROWADZANIE SKŁADEK - MOŻLIWY FUNDUSZ PRACY - CIĄGŁOŚĆ W ZATRUDNIENIU PO POWROCIE ZE ZLECENIA DO POLSKI   WARUNKI NIEMIECKIE: - UBEZPIECZENIE W NIEMIECKIEJ KASIE CHORYCH DAK - OSOBA NABYWA PRAWA JAK KAŻDY OBYWATEL NIEMIEC - PO 5 LATACH PRACY PRACOWNIKOWI PRZYSŁUGUJE NIEMIECKA EMERYTURA - ŚWIADCZENIA RODZINNE NP. KINDERGELD   - POMAGAMY W ORGANIZOWANIU TRANSPORTU - ZWRACAMY KOSZTY PODRÓŻY - ZAPEWNIAMY OPIEKĘ KOORDYNATORA NA TERNIE NIEMIEC I POLSKI - WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJWIĘKSZYMI FIRMAMI OPIEKUŃCZYMI W NIEMCZECH M.IN: - SENIORCARE24.DE   CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY ZAPRASZAMY DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW !   ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ: www.pracadlaopiekunek24.pl   KONTAKT: Dział rekrutacji: tel: 881 709 824- wyślij SMS o treści OPIEKA - oddzwonimy tel: 713 462 989   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: 881709824  lub  713462989   czynny 8.00- 16.00 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .