Personel sprzątający - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresKolonia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Personel sprzątający

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska: dbanie o czystość podłóg i maszyn w sortowni odpadów.

    Wymagania:

    • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
    • dyspozycyjność do podjęcia pracy,
    • warunek konieczny: prawo jazdy i własny samochód do dojazdu do miejsca pracy z zakwaterowania (jeśli aplikuje więcej osób jako grupa, wystarczy, że tylko jedna z nich będzie posiadać prawo jazdy i samochód),
    • podstawowa znajomość j. niemieckiego będzie dużym atutem.

    Oferujemy:

    • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem zdrowotnym, rentowym i ubezpieczeniem,
    • opiekę polskojęzycznego koordynatora, także w weekendy,
    • stabilne, długofalowe zatrudnienie + konkurencyjne wynagrodzenie zawsze terminowo wypłacane,
    • możliwość awansu i rozwoju w ramach struktur firmy,
    • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (opłata leży po stronie pracownika),
    • polską gościnność i niemieckie standardy pracy.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii