Pakowacz / Komisjoner, Mężczyźni, Kobiety, Pary ze znajomością niemieckiego albo angielskiego - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresBochum
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pakowacz / Komisjoner, Mężczyźni, Kobiety, Pary ze znajomością niemieckiego albo angielskiego

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Miejsce pracy: miasto Bochum, zachodnie Niemcy
    • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
    • Pracodawcą jest niemiecka firma logistiki magazynowej z miasta Gensingen, zachodnie Niemcy
    • Praca jest na stałe, na pełny etat w systemie 2-zmianowym, ok. 165 do 180 godz. miesięcznie. Dochodzą nadgodziny i ewentualnie praca w soboty
    • Główne obowiązki:
    • Pakowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
    • Rozchodzi się o kawę i przetwory mięsne
    • Obsługa skanera ręcznego
    • Obsługa elektrycznego wózka paletowego lub wózka widłowego
    • Rozładunek i załadunek towaru na paletę, ciężarówkę albo na kontener

    Wymagania:

    • Moga kandydować: Mężczyźni, Kobiety i Pary w dobrej kondycji fizycznej
    • Doświadczenie w magazynie albo na produkcji (pakowacz, komisjoner albo operator wózka widłowego) mile widziane, ale niekonieczne
    • Zalecane uprawnienia na elektryczny wózek paletowy lub wózek widłowy
    • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego albo angielskiego (u każdego kandydata)
    • Własny samochód do dojazdów z mieszknia do pracy wskazany, ale niekonieczny
    • Przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
    • Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie

    Oferujemy:

    • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
    • + 24 dni płatnego urlopu
    • + Dodatki do stawki godzinnej przy pracy: 25% (nadgodziny, zmiana nocna)
    • Wynagrodzenie brutto od 9,50 do 9,79 euro / godz.
    • Wynagrodzenie miesięczne netto od 1200 do 1350 euro + nadgodziny
    • Podwyżka stawki po upływie 6 miesięcy pracy
    • Pracodawca zapewnia bezpłatny transport do pracy
    • + Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do pracy
    • + Pracodawca zapewnia i opłaca test na COVID-19
    • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika 200 do 300 euro / miesiąc (tylko pokoje 2-, 3 i 4-osobowe) + kaucja w wysokości 300 euro (płatna przez pracownika). Kaucja jest jednorazowo do zapłaty albo potrącana w korzystnych ratach z wypłaty. Przy opuszczeniu mieszkania, pracownik otrzyma zwrot kaucji.

Kontakt:

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii