Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

opiekunka osób starszych Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do małżeństwa z Północnej Nadrenii Westfalii. Podopieczny w pełni sprawny, ma lekką demencję. Na chwilę obecną nie wymaga żadnej pomocy w codziennych czynnościach, a wręcz pomaga w opiece nad żoną. Podopieczna jest po wylewie, jednostronnie sparaliżowana, w pełni sprawna umysłowo. Wymaga pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu się, czynnościach higienicznych. Do pani przyjeżdża Pflegedienst, żeby ją umyć. Podopieczni przesypiają noce. Do zadań opiekunki będzie również należało prowadzenie domu i robienie zakupów. Wymagania: - znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym, - mile widziane czynne prawo jazdy kat. B, ale nie jest to warunek konieczny - uczciwość i zaangażowanie, - cierpliwość i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka Oferujemy: - wynagrodzenie 1400 Euro netto, wypłacane terminowo - umowę zlecenie, - dodatkowe wynagrodzenie za pracę w okresach świątecznych (Boże Narodzenie, Nowy Rok, Święta Wielkiej Nocy) - sprawdzoną współpracę z agencjami niemieckimi (wszystkie miejsca zakwaterowania opiekunów oddelegowanych na teren Niemiec są sprawdzone, co daje gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa zatrudnienia) - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego - opiekę polskojęzycznych koordynatorów w trakcie całego okresu zlecenia - organizację wyjazdu i powrotu do Polski (opiekun/ka nie pokrywa kosztów wyjazdu) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: mailowo lub telefonicznie (89-307-07-62 lub 730-334-126) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .