Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

opiekunka osób starszych Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do małżeństwa z Północnej Nadrenii Westfalii. Podopieczny w pełni sprawny, ma lekką demencję. Na chwilę obecną nie wymaga żadnej pomocy w codziennych czynnościach, a wręcz pomaga w opiece nad żoną. Podopieczna jest po wylewie, jednostronnie sparaliżowana, w pełni sprawna umysłowo. Wymaga pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu się, czynnościach higienicznych. Do pani przyjeżdża Pflegedienst, żeby ją umyć. Podopieczni przesypiają noce. Do zadań opiekunki będzie również należało prowadzenie domu i robienie zakupów. Wymagania: - znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym, - mile widziane czynne prawo jazdy kat. B, ale nie jest to warunek konieczny - uczciwość i zaangażowanie, - cierpliwość i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka Oferujemy: - wynagrodzenie 1400 Euro netto, wypłacane terminowo - umowę zlecenie, - dodatkowe wynagrodzenie za pracę w okresach świątecznych (Boże Narodzenie, Nowy Rok, Święta Wielkiej Nocy) - sprawdzoną współpracę z agencjami niemieckimi (wszystkie miejsca zakwaterowania opiekunów oddelegowanych na teren Niemiec są sprawdzone, co daje gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa zatrudnienia) - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego - opiekę polskojęzycznych koordynatorów w trakcie całego okresu zlecenia - organizację wyjazdu i powrotu do Polski (opiekun/ka nie pokrywa kosztów wyjazdu) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: mailowo lub telefonicznie (89-307-07-62 lub 730-334-126) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...