Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Opiekunka do małżeństawa! Od 15.12. Stawka do 1500 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (80HEI2) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Szukamy opiekunki dla małżeństwa: 80-latek  i 79-latki. Praca w okolicach Heidenheim, od 15.12. Stawka do 1500 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! Schorzenia Pana: - problemy z chodzeniem uwarunkowane wiekiem - po udarze - nadciśnienie tętnicze - demencja - stwardnienie rozsiane - inkontynencja (pieluchy) - duże problemy z orientacją co do czasu i miejsca - sporadyczne problemy z orientacją co do osoby - sporadyczne problemy ze snem    Pan pomaga w transferze, porusza się przy pomocy balkonika. Potrzebuje pomocy przy przebieraniu się i czynnościach sanitarno-higienicznych.  Należy zająć się domem. 2 razy dziennie przychodzi służba pielęgniarska (podają leki, mierzą ciśnienie, sprawdzają wagę pacjenta)   Schorzenia Pani: - po zawale serca - nowotwór - inkontynencja (pieluchy) - umiarkowane problemy ze wzrokiem i słuchem (nosi okulary) - sporadyczne problemy z orientacją co do miejsca i czasu - sporadyczne problemy ze snem Pani pomaga w transferze, porusza się przy pomocy balkonika. Potrzebuje pomocy przy przebieraniu się i czynnościach sanitarno-higienicznych.  Należy zająć się domem. 2 razy dziennie przychodzi służba pielęgniarska (podają leki, mierzą ciśnienie, sprawdzają wagę pacjenta) Dostępne pomoce: balkonik, łóżko medyczne Warunki : dom jednorodzinny w małym mieście, około 20 min. na piechotę do sklepu. W domu jest oddzielne mieszkanie dla opiekunki., dostęp do internetu. Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Oferujemy: legalne i stabilne warunki zatrudnienia, umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS, pokrycie kosztów wyjazdu, stałe wsparcie koordynatora, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, premie i bonusy pracownicze, premie za dni świąteczne. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...