Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 21 listopada 2016

Opiekunka do małżeństawa! Od 15.12. Stawka do 1500 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (80HEI2) - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresHeidenheim
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Opiekunka do małżeństawa! Od 15.12. Stawka do 1500 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (80HEI2)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • Szukamy opiekunki dla małżeństwa: 80-latek  i 79-latki. Praca w okolicach Heidenheim, od 15.12. Stawka do 1500 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!!

  • Schorzenia Pana:

  • - problemy z chodzeniem uwarunkowane wiekiem

  • - po udarze

  • - nadciśnienie tętnicze

  • - demencja

  • - stwardnienie rozsiane

  • - inkontynencja (pieluchy)

  • - duże problemy z orientacją co do czasu i miejsca

  • - sporadyczne problemy z orientacją co do osoby

  • - sporadyczne problemy ze snem

  •  Pan pomaga w transferze, porusza się przy pomocy balkonika. Potrzebuje pomocy przy przebieraniu się i czynnościach sanitarno-higienicznych.  Należy zająć się domem.

  • 2 razy dziennie przychodzi służba pielęgniarska (podają leki, mierzą ciśnienie, sprawdzają wagę pacjenta)

  • Schorzenia Pani:

  • - po zawale serca

  • - nowotwór

  • - umiarkowane problemy ze wzrokiem i słuchem (nosi okulary)

  • - sporadyczne problemy z orientacją co do miejsca i czasu

  • Pani pomaga w transferze, porusza się przy pomocy balkonika. Potrzebuje pomocy przy przebieraniu się i czynnościach sanitarno-higienicznych.  Należy zająć się domem.

  • Dostępne pomoce: balkonik, łóżko medyczne

  • Warunki: dom jednorodzinny w małym mieście, około 20 min. na piechotę do sklepu. W domu jest oddzielne mieszkanie dla opiekunki., dostęp do internetu.

  • Wymagania:

  • - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • Oferujemy:

    • legalne i stabilne warunki zatrudnienia,
    • umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS,
    • pokrycie kosztów wyjazdu,
    • stałe wsparcie koordynatora,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
    • premie i bonusy pracownicze,
    • premie za dni świąteczne.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii