Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 21 listopada 2016

Opiekunka do 82-latki!!! Od 06.11. Stawka do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (82ULM1) - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresMonachium
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Opiekunka do 82-latki!!! Od 06.11. Stawka do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (82ULM1)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • Szukamy opiekunki do mieszkającej z synem 82 latki waga 70kg, 167cm wzrostu. Okolice Ulm!!! do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!!  Od 06.11.

  • Schorzenia:

    • niewydolność serca
    • demencja
    • inkontynencja
    • Parkinson
    • I stopień inwalidzki
    • umiarkowane problemy ze wzrokiem
    • umiarkowane problemy z orientacją co miejsca czasu i osoby
    • problemy z chodzeniem spowodowane z wiekiem
    • pomaga w transferze
    • zdany na pomoc przy czynnościach higienicznych (jest podnośnik wannowy)
    • potrzebuje pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu
    • potrzebuje pomocy przy krojeniu posiłków
  • Warunki:

    • wieś
    • dom jednorodzinny
    • osobny pokój dla opiekunki wyposażony w: łóżko, stół, szafę, radio i telewizję.
  • Wymagania:

  • - mocno podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Oferujemy:

    • legalne i stabilne warunki zatrudnienia,
    • umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS,
    • pokrycie kosztów wyjazdu,
    • stałe wsparcie koordynatora,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
    • premie i bonusy pracownicze,
    • premie za dni świąteczne.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii