Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 21 listopada 2016

Opiekunka dla małżeństwa. Stawka do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! Od 15.12. (90NOR2) - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresNördlingen,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Opiekunka dla małżeństwa. Stawka do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! Od 15.12. (90NOR2)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • Szukamy opiekunki do małżeństwa!!! Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego!!! Oferta od 15.12. Stawka do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!  Okolice Norymbergii!!!

  • Żona 75kg, 165cm wzrostu;

  • Schorzenia:

    • demencja
    • nosi okulary
    • sporadyczne problemy z orientacja co do czasu i osoby
    • potrzebuje pomocy przy higienie osobistej
    • częściowa inkontynencja
    • potrzebuje pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu
    • problemy ze snem
  • Schorzenia męża;

    • trudności z chodzeniem spowodowane wiekiem
    • umiarkowane problemy ze słuchem i wzrokiem (nosi okulary)
    • porusza się ze wsparciem
    • sporadyczne problemy ze snem
  • Warunki:

    • mieszkanie w małym miasteczku
    • możliwość robienia zakupów 10 min piechotą
    • osobny pokój dla opiekunki z własną łazienką
  • Wymagania:

  • - oferta dla osób, które nie znają języka niemieckiego

  • Oferujemy:

    • legalne i stabilne warunki zatrudnienia,
    • umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS,
    • pokrycie kosztów wyjazdu,
    • stałe wsparcie koordynatora,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
    • premie i bonusy pracownicze,
    • premie za dni świąteczne.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii