Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opiekunka dla 91-latki!!! Oferta od 30.11. PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! Okolice Rosenheim. (91NOR1) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Szukamy opiekunki dla mieszkającej samotnie 91-latki (75 kg,). Praca w okolicach Rosenheim, od 30.11. PREMIA ŚWIĄTECZNA! Oferta dla osób, które nie znają języka niemieckiego! Schorzenia: - osoba leżąca - demencja - inkontynencja (pampersy i wkładka) - sporadyczne problemy ze snem - nadciśnienie tętnicze (codzienne mierzenie ciśnienia) Potrzebuje pomocy przy przebieraniu się i czynnościach sanitarno-higienicznych.  Należy zająć się domem. Co piątek odwiedza Panią syn. Dostępne pomoce:   krzesło prysznicowe Warunki: dom piętrowy w małym mieście, około 10 min. na piechotę do sklepu. W pokoju opiekunki jest TV, dostęp do internetu, telewizor i tania linia telefoniczna do Polski. Wymagania: - oferta dla osób, które nie znają języka niemieckiego Oferujemy: legalne i stabilne warunki zatrudnienia, umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS, pokrycie kosztów wyjazdu, stałe wsparcie koordynatora, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, premie i bonusy pracownicze, premie za dni świąteczne. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...