Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Opiekunka dla 83-latka. Od 03.12. Stawka do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (83HEI2) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Szukamy opiekunki dla mieszkającego z żoną 83-latka - okolice Heidenheim od 03.12. Stawka do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! Schorzenia: - związane z wiekiem problemy z chodzeniem (przeważnie na wózku inwalidzkim) - nadciśnienie tetnicze - niewydolność serca - reumatyzm - inkontynencja (pieluchy,wkładki i butelka urynacyjna. Częściowo inkontynencja stolca) - początki demencji - cukrzyca - sporadyczne problemy ze snem   Pan miły i pomaga w opiece. Nie ma problemów z komunikacją i orientacją. Przeważnie porusza się na wózku. Nie może wchodzić po schodach. Potrzebuje pomocy przy spożywaniu posiłków (krojenie).   Całkowicie zależny od pomocy przy czynnościach sanitarno-higienicznych i przebieraniu oraz ubieraniu się. Aktualnie poddawany jest fizjoterapii. Trzeba zająć się domem (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów itp) i towarzyszyć podczas wizyt do lekarza. Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa. Dostępne pomoce: Łóżko medyczne, wózek inwalidzki, balkonik Warunki: Dom jednorodzinny w małym mieście około 40 min. do sklepu pieszo. Pokój opiekunki  wyposażony jest w  TV, radio oraz dostęp do internetu. Wymagania: - mocno podstawowa/komunikatywna języka niemieckiego Oferujemy: legalne i stabilne warunki zatrudnienia, umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS, pokrycie kosztów wyjazdu, stałe wsparcie koordynatora, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, premie i bonusy pracownicze, premie za dni świąteczne. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...