Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 21 listopada 2016

Opiekunka dla 83-latka. Od 03.12. Stawka do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (83HEI2) - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresHeidenheim
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Opiekunka dla 83-latka. Od 03.12. Stawka do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!! (83HEI2)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • Szukamy opiekunki dla mieszkającego z żoną 83-latka - okolice Heidenheim od 03.12. Stawka do 1100 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA!!!

  • Schorzenia:

  • - związane z wiekiem problemy z chodzeniem (przeważnie na wózku inwalidzkim)

  • - nadciśnienie tetnicze

  • - niewydolność serca

  • - reumatyzm

  • - inkontynencja (pieluchy,wkładki i butelka urynacyjna. Częściowo inkontynencja stolca)

  • - początki demencji

  • - cukrzyca

  • - sporadyczne problemy ze snem

  • Pan miły i pomaga w opiece. Nie ma problemów z komunikacją i orientacją. Przeważnie porusza się na wózku. Nie może wchodzić po schodach. Potrzebuje pomocy przy spożywaniu posiłków (krojenie).   Całkowicie zależny od pomocy przy czynnościach sanitarno-higienicznych i przebieraniu oraz ubieraniu się. Aktualnie poddawany jest fizjoterapii.

  • Trzeba zająć się domem (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów itp) i towarzyszyć podczas wizyt do lekarza. Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa.

  • Dostępne pomoce:

  • Łóżko medyczne, wózek inwalidzki, balkonik

  • Warunki:

  • Dom jednorodzinny w małym mieście około 40 min. do sklepu pieszo. Pokój opiekunki  wyposażony jest w  TV, radio oraz dostęp do internetu.

  • Wymagania:

  • - mocno podstawowa/komunikatywna języka niemieckiego

  • Oferujemy:

    • legalne i stabilne warunki zatrudnienia,
    • umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS,
    • pokrycie kosztów wyjazdu,
    • stałe wsparcie koordynatora,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
    • premie i bonusy pracownicze,
    • premie za dni świąteczne.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii