Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 kwietnia 2021

Operator wózka widłowego wysokiego składu - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresWaldlaubersheim
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator wózka widłowego wysokiego składu

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis Stanowiska:
    - Obsługa wózka widłowego
    - Podnoszenie wózkiem przedmiotów do wysokości 9 m
    - Praca głównie w systemie dwuzmianowym 06.00 - 14.30 / 14.30- 22.00
    + możliwość pracy w soboty - dzięki czemu zarobisz jeszcze więcej!

    Wymagania:
    - Uprawnienia na wózki widłowe
    - Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
    - NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO
    - Gotowość do pracy zmianowej

    Oferujemy:
    - Atrakcyjną stawkę godzinową: 12,50 euro brutto
    - Zakwaterowanie w pobliżu
    - Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
    - Niemiecką umowę o pracę tymczasową
    - Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy za granicą

    Prosimy wysyłać CV.

    Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii